TYT Fizik

NEDEN HIZLANDIRILMIŞ TYT (eski YGS) FİZİK HAZIRLIK DERSLERİ?

Daha iyi bir gelecek planlayan herkes, iyi bir mesleğe ve iyi bir çevreye sahip olmak için, iyi bir üniversitede ve iyi bir bölümde okumak ister. Ama kontenjanlar sınırlı olduğundan dolayı, üniversiteye girmek için bir “ölçme-değerlendirme” yani “puana göre sıralama – geride kalanları eleme” sistemi ile karşılaşmaktayız. Bu ölçme değerlendirme sistemi ise; içeriğinde fizik dersinin de etkili olduğu, OÖBP (ortaöğretim başarı puanı), TYT (eski YGS) (yükseköğretime geçiş sınavı) ve LYS (lisans yerleştirme sınavı) sonuçlarının hesaplanması ile belirleniyor.

Üniversiteye girişteki en önemli ve dikkate alınması gereken nokta ise; belirli bir puana göre değil, başarı sıralamasına göre bölümlere yerleştiriliyor olunmasıdır.

Yani her sene ortalama iki milyon insanın girdiği üniversiteye giriş sınavlarında, rakiplerini sıralamada geçemediysen, kaç puan aldığın veya kaç fizik neti yaptığın önemli değil! Herkesin yüksek fizik netler yaptığı kolay bir sınavda, senin netlerin yüksek de olsa, rakiplerine FARK ATarak sıralamada öne geçemediysen, istediğin bölüme giremezsin!

Bu yarışta FARK ATmanın en önemli yollarından biri de, kısa sürede konuları öğrenerek devamlı tekrar yapman, aynı zamanda olabildiğince çok ve farklı soru tipi ile alternatif çözüm yollarını görmendir. Günde1Konu ders kamplarında bunların hepsini yaparak sınavda FARK ATmış olacaksın.

 

 

GÜNDE 1 KONU FİZİK DERS ÇALIŞMA KAMPI NASIL OLUYOR?

TYT (eski YGS) Fizik konularını baştan sona, 2 günlük bir fizik ders kampında bitirerek, rakiplerinden FARKIN OLSUN ister misin? Eğitim seminerleri, günler ve aylar süren kurs programları veya fizik özel ders’ e göre daha hızlı ve ekonomik bir yol.

Ayrıca Günde 1 Konu Hızlandırılmış ders seminerleri sayesinde, üniversite ortamında 1 gün geçirmiş ve o üniversiteyi daha yakından tanımış olursun. Aylar süren TYT (eski YGS) fizik kursu konularını, 2 gün gibi kısa bir sürede, 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, yoğunlaştırılmış bir şekilde, püf noktalarını, kısa yollarını, pratiklerini ve hafıza teknikleriyle anımsatılan yöntemlerini, etkili bir şekilde öğrenmiş olursun.

Bir bütün olan fizikte aylar süren değişik kurslarda, ilk konuyu görüyorsun, haftalar sonra sen ilk konuyu belki de unutmuş oluyorsun ve son konuya geldiğinde ilk konu ile bağlantı kurmakta zorlanabiliyorsun. Hızlandırılmış TYT (eski YGS) Fizik Ders kampları sayesinde, konuları artarda görerek daha kolay birbiri ile ilişkilendiriyor, ilk konuyu unutmadan son konuyu da görerek daha iyi pekiştirmiş oluyorsun.

Fizik seminerinde çözülen bir çok özgün TYT (eski YGS) fizik sorusu ve çıkmış TYT (eski YGS) fizik sorusu ile 2 Günlük özel bir fizik programıyla, sen de rakiplerine FARK AT!

 

DENEMESİ BEDAVA 😉

TYT (eski YGS) fizik kampının ne kadar faydası olduğunu, hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsin. Seansların 1. derslerine ücretsiz katılarak sana olan faydasını görebilir, memnun kalır ve devam etmek istersen kayıt olarak seminere katılabilir ve ders notlarını alabilirsin. Kurslarda aylar süren TYT (eski YGS) fizik konuları Günde 1 Konu eğitim seminerleri sayesinde 2 günde hızlandırılmış olarak öğrenmiş oluyorsun.

Günde 1 Konu 5. yılında yüzlerce öğrenciye faydalı olmanın gururunu yaşıyor.

 

Merak Edilenler;

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN  0544 571 34 14 – 0212 571 34 14

1.Seans TYT (eski YGS) Fizik Konuları: Fizik bilimine giriş, Madde ve Özellikleri, Kaldırma Kuvveti, Basınç, Isı-Sıcaklık-Genleşme

2.Seans TYT (eski YGS) Fizik Konuları: Hareket, Dinamik, İş-Güç-Enerji

3.Seans TYT (eski YGS) Fizik Konuları: Elektrostatik, Elektrik Akımı, Lambalı Devreler, Manyetizma

4.Seans TYT (eski YGS) Fizik Konuları: Gölge-Yarı Gölge, Düzlem Aynalar, Çukur Aynalar, Tümsek Aynalar, Kırılma ve Renklenme, Mercekler, Dalgalar

2018 TYT (eski YGS)’de çıkacak konular netleştikçe sonraki seminerlerde müfredatta değişiklik yapılacaktır.

Seminer Tarihi : 3-4 Şubat 2018 Cumartesi – Pazar

Seminer Yeri : Kadir Has Üniversitesi (Unkapanı Kampüsü)

Adres:  Cibali Mh. Kadir Has Caddesi. Cibali,Fatih/İSTANBUL

Nasıl Gidilir : Unkapanı mevkiinde yer alır. Unkapanı köprüsü ile haliç köprüsünün arasında kalıyor. Unkapanı köprüsüne daha yakındır.  Unkapanı durağında duran bütün otobüslerle Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsüne 3-5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Okul önündeki İETT durağının adı Kadir Has Üniversitesi Durağı’dır

Üniversitenin Telefonu: (0212) 533 65 32

http://www.khas.edu.tr/

Bilgi Almak İçin: 0544 571 34 14 – 0212 571 34 14

 

Günde1Konu eğitim seminerleri herhangi bir bildirime gerek duymaksızın türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

www.istanbulozelders.com katkılarıyla

HEMEN KAYDOL

Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et