Duyuru

   Günde 1 Konu Ders Seminerleri 26 Aralıkta başlıyor.Kayıt olmak için sitemizde bulunan kayıt ol butonuna tıklayınız ve katılmak istedğiniz ders seminerlerini seçip gerekli işlemleri yaptıktan sonra kaydınızı tamamlayınız.   Seminer salonunda yer kalması durumunda, seansların 1.bölümlerine deneme amaçlı ücretsiz girebilirsiniz.(Deneme amaçlı ücretsiz girenlere ders notu dağıtılmamaktadır).Bir kere bir seminere giren aynı seminerin tekrarı olduğu taktirde tekrarına ücretsiz katılabilir.(Tekrar seminerine ücretsiz katılmak için facebookta paylaşma ve twitterda retweet yapması gerekmektedir.Aynı zamanda tekrar seminerine ücretsiz girenlere ders notu dağıtılmamaktadır).Hızlandırılmış ders Seminerine gelirken kimliğinizi getirmeyi unutmayınız.
Günde 1 Konu Seminerleri Günde 1 Konu Duyuru matematik Günde 1 Konu Duyuru üniversitelerde ders Hızlandırılmış dersler Hızlandırılmış dersler YGS hızlandırma doping hafıza hızlandırılmış eğitim ders çalışma kampı

Hızlandırılmış 'Matematik - İntegral' Ders Kampı

LYS öncesi İntegral konusunu baştan sona, hızlandırılmış olarak, 1 günlük bir ders kampına girerek bitirmek Günde 1 Konu Hızlandırılmış Dersler sayesinde çok kolay!

Üniversite ortamında 1 gün geçirerek faydalı bir şekilde ders görürken; bulunduğunuz üniversiteyi de daha yakından tanımış oluyorsunuz.

Günde 1 Konu Hızlandırılmış Ders Kamplarında LYS Matematik bölümünün en önemli konusu olan İntegral‘i, 1 günde sabahtan akşama kadar, baştan sona hızlandırılmış bir şekilde anlatıyor ve konuyla ilgili sorular çözüyoruz. İntegral konusunu daha önce görmüş olup konuyu bilenler için bu teknik hafızada yer edecek iyi bir tekrar olurken, konuyu daha önce görmemiş olanlar için ise doping etkisi yapacak iyi ve hızlı bir başlangıç oluyor.

Dersler Ne Kadar Sürüyor?

Hızlandırılmış Dersler; sabah 09:00’da başlıyor akşam 18:10’a kadar sürüyor. 09.00 – 13.10 arası sabah seansı ve 14.00 – 18.10 arası öğleden sonra seansı olmak üzere gün 2 seansa bölünerek konu anlatımı yapılıyor. Bu seanslarda konuları 2 farklı öğretmen anlatıyor. Seansların son 20′şer dakikalarında “sorularla genel seans tekrarı” yapılıyor. 2 seans arası olan 13.10-14.00 da ise dersin görüldüğü üniversitenin ve bölümlerinin tanıtımları yapılmakta, merak edilen sorular üniversitenin yetkilileri tarafından cevaplanmaktadır. Daha sonrasında ise öğle yemeği yenilmektedir.

Her seans; konu anlatımlı olan 50 dk’lık 3 ders, 40 dk’lık 1 ders ve seans tekrarı olan 20 dk’lık ‘’sorularla genel tekrar’’ bölümünden oluşur. (ders saatlerinde kaymalar olabilir)

Hızlandırılmış Dersler Nasıl Anlatılıyor ?

Dersler öğretmenlerin ellerindeki konu anlattıkları tablet bilgisayardan, görüntünün perdeye yansıtılmasıyla işleniyor. Önceden hazırlanmış konu anlatımları ve soruları öğretmen elindeki tablet bilgisayardan perdeye yansıtarak anlatırken, öğrenciler de bu konu anlatım ve sorulardan oluşan ders notlarından (seans öncesinde derse girerken dağıtılır) öğretmeni takip edebiliyorlar. Öğretmen konu anlatımında ve soru çözümünde yazmak yerine daha önceden hazırlanılmış slaytları kullanarak vakit kaybetmemiş ve dersi daha hızlı anlatmış oluyor. Ders esnasında öğretmen dersin işleyişini engellememesi için az soru almaktadır, öğrenciler ders aralarında anlamadıkları soruları öğretmene sorabiliyorlar.

Hızlandırılmış Dersler Nerelerde Anlatılıyor ?

Dersler; çeşitli üniversitelerin seminer salonlarında veya amfilerinde anlatılıyor. Bu şekilde öğrenci farklı farklı üniversitelerin ortamlarını görmüş, bu üniversiteleri daha yakından tanımış oluyor.

Hızlandırılmış Dersler Hangi Öğretmenler Tarafından Anlatılıyor ?

Dersi anlatan öğretmenler çeşitli okullardan, kolejlerden veya özel ders piyasasından seçilen, hepsi kendi alanında uzman, İstanbul Özel Ders‘in (www.istanbulozelders.com) özel öğretmenleridir.

Ders Notu Dağıtılıyor mu?

Seanslardan önce derste not tutmaya ihtiyaç kalmaması için ders notu dağıtılıyor, öğrencinin not almasına veya soruyu yazmasına gerek kalmıyor. Öğrenciler notlardan dersi takip edebiliyor ve soru çözümlerini notların üstüne yapabiliyorlar. Derse katılan öğrenciler, seminer sonrası notlardan dersi tekrar ettiği takdirde, öğrenilen bilgiler hafızada kalıcı hale gelecek ve daha verimli olacaktır.

 Faydası Oluyor mu ?

Okullarda aylar süren LYS İntegral konusu Günde 1 Konu hızlandırılmış ders kampları sayesinde 1 günde tamamen görülüp, öğreniliyor ve katılanlara faydalı oluyor. Konuları daha önceden bilmeyenler 1 günde birçok şey öğrenmiş ve düşük bir seviyeden daha iyi bir seviyeye gelmiş oluyorlar, daha önce görenlerin ise eksik oldukları konuları tamamlamalarını veya hızlıca baştan sona güzel bir tekrar yapmalarını sağlıyor. Bazı bölümlerde hafıza teknikleriyle konu benimsetilirken bu kamp sayesinde öğrenciye sınav öncesi doping etkisi yapılmış oluyor. Katılanlar %90 oranında fayda görüyor, memnun kalıyor ve diğer seanslara da katılıyorlar.

Ama; konu hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayanların ders bitiminde konuyu tamamen öğrenmiş olması, konu anlatımında her türlü küçük ayrıntıdan bahsedilmesi, dersin çok yavaş anlatılması, derste öğrencinin her aklına takılanı özel dersteki gibi sorabilmesi beklenmemelidir!

Örnek Soru Çözümü Yapılıyor mu ?

Evet konular anlatılırken örnek soru çözümleri yapılıyor, ders sonunda konuyla ilgili sorular çözülüyor ve her seansın sonunda da anlatılmış olan konularla ilgili genel tekrar amaçlı soru çözümleri yapılıyor.

Bol soru ile farklı tipte, konu kavratıcı sorular ve çıkmış sorular çözülerek konunun tamamen kavratılması sağlanır.

  • LYS Matematik – İntegral 1. Seans Konuları

    • Belirsiz İntegral
  • LYS Matematik – İntegral 2. Seans Konuları

    • Belirli İntegral
    • İntegralin Uygulamaları

Seminer Yeri: Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü

Seminer Tarihi : 3 Haziran 2015

Adres : Silahtarağa Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 1 Eyüp / İSTANBUL

Nasıl Gidilir : Kağıthane ve Alibeyköy derelerinin Haliç’te buluştuğu nokta olan Silahtar’da yer almaktadır. Halıcıoğlunda indikten sonra yakındaki minibüs ve otobüsleri kullanarak Bilgi Üniversitesine ulaşabilirsiniz.

Üniversitenin Telefon : (0212) 311 50 00

Servis Bilgileri : İncirli metrosunun yanında Doğtaş’ın önünden saat 7:45′te servis kalkacaktır.Cevizlibağ metrosunun yanındaki petrol ofisinin önünden saat 08:00′da servis kalkacaktır.

Not : Servise bineceklerin 2 gün önceden haber vermeleri gerekmektedir.

Servis İçin Telefon Numarası: 0544 571 34 14 – 0212 660 38 47

http://www.bilgi.edu.tr/

 

Ücretler :

Seans Ücreti; 35 TL”den başlayan fiyatlarla ve kredi kartına 9 taksit kolaylığı ile ödeme yapabilirsiniz.

İsterseniz internet sitemizden, isterseniz merkez ofisimizden veya kontenjan dolmadıysa seminer günü dersin olduğu üniversitede ders girişinde ödeme yapabilirsiniz.

Günde 1 Konu Hızlandırılmış Ders Seminerleri ücret tablosu aşağıdadır.

Seans Sayısı Bir Seans Ücreti Toplam Kazancınız
1 50 TL 50 TL 0 TL
2 47,50 TL 95 TL 5 TL
3 45 TL 135 TL 15 TL
4 42,50 TL 170 TL 30 TL
5 40 TL 200 TL 50 TL
6 37,50 TL 225 TL 75 TL
7 35 TL 245 TL 105 TL

Tek seferde 7 seans ve üzeri alımlarda her seans 35 TL’ den hesaplanır.

LYS İntegral Konusu; 1 gün 2 seans olacak şekilde düzenlenmiştir.

1. Seans Ders Saatleri :

09,00 – 09,50 1.DERS (50 DK)

10,00 – 10,50 2.DERS (50 DK)

11,00 – 11,50 3.DERS (50 DK)

12,00 – 12,40 4.DERS (40 DK)

12,50 – 13,10 1. SEANS TEKRARI (20 DK)

13,10 – 14,00 ÖĞLE YEMEĞİ – ÜNİVERSİTE TANITIMI (50 DK)

2. Seans Ders Saatleri :

14,00 – 14,50 5.DERS (50 DK)

15,00 – 15,50 6.DERS (50 DK)

16,00 – 16,50 7.DERS (50 DK)

17,00 – 17,40 8.DERS (40 DK)

17,50 – 18,10 2. SEANS TEKRARI VE BİTİŞ (20 DK)

(ders saatlerinde değişiklikler olabilir)

 

www.istanbulozelders.com

Etiketler : ,,,,,,, , , , ,,,,,lys konuları,lys sorulari,konu anlatımı,çıkmış sorular ve çözümleri,lys matematik integral konuları,lys matematik integral sorulari,matematik integral konu anlatımı,matematik integral çıkmış sorular ve çözümleri