Hızlandırılmış 'Organik Kimya' Ders Kampı - SORULARLA GENEL TEKRAR (EKSPRESS)

YKS-AYT-TYT öncesi Organik Kimya konusunu baştan sona, hızlandırılmış olarak, 1 günlük bir SORU ÇÖZÜMÜ ders kampına girerek bitirmek Günde 1 Konu Hızlandırılmış Dersler sayesinde çok kolay!

1 GÜNDE YAKLAŞIK 300 SORU ÇÖZÜLÜYOR VE ÖNEMLİ YERLER HATIRLATILIYOR.

Üniversite ortamında 1 gün geçirerek faydalı bir şekilde SORULARLA TEKRAR EDİP ders görürken; bu arada o üniversiteyi daha yakından tanımış oluyorsunuz.

Günde 1 Konu Hızlandırılmış Ders Kamplarında YKS-AYT-TYT Fen‘in Kimya bölümünün en önemli konusu olan Organik Kimya’yı, 1 Günde sabahtan akşama kadar, baştan sona hızlandırılmış bir şekilde SORULARLA TEKRAR EDİYOR ve ÖNEMLİ YERLERİ HATIRLATIYORUZ. Organik kimya konusunu daha önce görmüş olup konuyu bilenler için bu teknik hafızada yer edecek iyi bir tekrar oluyor.

Dersler Ne Kadar Sürüyor?

Hızlandırılmış Dersler; sabah 09:00’da başlıyor akşam 18:00’a kadar sürüyor. 09.00 – 13.00 arası sabah seansı ve 14.00 – 18.00 arası öğleden sonra seansı olmak üzere gün 2 seansa bölünerek yapılıyor. 2 seans arası olan 13.00-14.00 da ise dersin görüldüğü üniversitenin ve bölümlerinin tanıtımları yapılmakta, merak edilen sorular üniversitenin yetkilileri tarafından cevaplanmaktadır. Daha sonrasında ise öğle yemeği yenilmektedir.

Hızlandırılmış Dersler Nasıl Anlatılıyor ?

Dersler öğretmenlerin ellerindeki konu anlattıkları tablet bilgisayardan, görüntünün perdeye yansıtılmasıyla işleniyor. Önceden hazırlanmış konu anlatımları ve soruları öğretmen elindeki tablet bilgisayardan perdeye yansıtarak anlatırken, öğrenciler de bu konu anlatım ve sorulardan oluşan ders notlarından (seans öncesinde derse girerken dağıtılır) öğretmeni takip edebiliyorlar. Öğretmen soru çözümünde yazmak yerine daha önceden hazırlanılmış slaytları kullanarak vakit kaybetmemiş ve SORULARI DAHA HIZLI ÇÖZMÜŞ oluyor.

Hızlandırılmış Dersler Hangi Öğretmenler Tarafından Anlatılıyor ?

Dersi anlatan öğretmenler çeşitli okullardan, kolejlerden veya özel ders piyasasından seçilen, hepsi kendi alanında uzman, İstanbul Özel Ders‘in (www.istanbulozelders.com) özel öğretmenleridir.

Ders Notu Dağıtılıyor mu?

Seanslardan önce derste not tutmaya ihtiyaç kalmaması için ders notu dağıtılıyor, öğrencinin not almasına veya soruyu yazmasına gerek kalmıyor. Öğrenciler notlardan dersi takip edebiliyor ve soru çözümlerini notların üstüne yapabiliyorlar. Derse katılan öğrenciler, seminer sonrası notlardan dersi tekrar ettiği takdirde, öğrenilen bilgiler hafızada kalıcı hale gelecek ve daha verimli olacaktır.

Faydası Oluyor mu ?

Okullarda aylar süren YKS-AYT-TYT Organik Kimya konusu Günde 1 Konu hızlandırılmış ders kampları sayesinde 1 günde tamamen SORULARLA TEKRAR EDİLİYOR ve katılanlara faydalı oluyor. Konuları daha önce görenlerin eksik oldukları konuları tamamlamalarını veya hızlıca baştan sona güzel bir tekrar yapmalarını sağlıyor. Bazı bölümlerde hafıza teknikleriyle konu benimsetilirken bu kamp sayesinde öğrenciye sınav öncesi doping etkisi yapılmış oluyor. Katılanlar %90 oranında fayda görüyor, memnun kalıyor ve diğer seanslara da katılıyorlar.


YKS-AYT-TYT Organik Kimya Konuları 1.Seans

HİDROKARBONLAR
(ALKAN-ALKEN-ALKİN)

YKS-AYT-TYT Organik Kimya Konuları 2.Seans

KARBOKSİLLİ ASİT VE ESTERLER
ALİFATİK AMONYAK TÜREVLERİ

Seminer Yeri: KADİR HAS Üniversitesi (UNKAPANI Kampüsü)

Seminer Tarihi : 22 NİSAN 2018 PAZAR

Adres : Cibali Mh. Kadir Has Caddesi. Cibali,Fatih/İSTANBUL

NASIL GİDİLİR: Unkapanı mevkiinde yer alır. Unkapanı köprüsü ile haliç köprüsünün arasında kalıyor. Unkapanı köprüsüne daha yakındır.  Unkapanı durağında duran bütün otobüslerle Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsüne 3-5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Okul önündeki İETT durağının adı Kadir Has Üniversitesi Durağı’dır.

 

www.istanbulozelders.com

Etiketler: ,,,,,,, , , , ,,,,,AYT konuları,YKS sorulari,konu anlatım,çıkmış sorular ve çözümleri,lys organik kimya konuları,lys organik kimya sorulari,organik kimya konu anlatım,organik kimya çıkmış sorular ve çözümleri

HEMEN KAYDOL

Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et