YGS Geometri

NEDEN HIZLANDIRILMIŞ YGS GEOMETRİ HAZIRLIK DERSLERİ?

Daha iyi bir gelecek planlayan herkes, iyi bir mesleğe ve iyi bir çevreye sahip olmak için, iyi bir üniversitede ve iyi bir bölümde okumak ister. Ama kontenjanlar sınırlı olduğundan dolayı, üniversiteye girmek için bir “ölçme-değerlendirme” yani “puana göre sıralama – geride kalanları eleme” sistemi ile karşılaşmaktayız. Bu ölçme değerlendirme sistemi ise; içeriğinde geometri dersinin de etkili olduğu, OÖBP (ortaöğretim başarı puanı), YGS (yükseköğretime geçiş sınavı) ve LYS (lisans yerleştirme sınavı) sonuçlarının hesaplanması ile belirleniyor.

Üniversiteye girişteki en önemli ve dikkate alınması gereken nokta ise; belirli bir puana göre değil, başarı sıralamasına göre bölümlere yerleştiriliyor olunmasıdır.

Yani her sene ortalama iki milyon insanın girdiği üniversiteye giriş sınavlarında, rakiplerini sıralamada geçemediysen, kaç puan aldığın veya kaç geometri neti yaptığın önemli değil! Herkesin yüksek geometri netler yaptığı kolay bir sınavda, senin netlerin yüksek de olsa, rakiplerine FARK ATarak sıralamada öne geçemediysen, istediğin bölüme giremezsin!

Bu yarışta FARK ATmanın en önemli yollarından biri de, kısa sürede konuları öğrenerek devamlı tekrar yapman, aynı zamanda olabildiğince çok ve farklı soru tipi ile alternatif çözüm yollarını görmendir. Günde1Konu ders kamplarında bunların hepsini yaparak sınavda FARK ATmış olacaksın.

 

 

GÜNDE 1 KONU GEOMETRİ DERS ÇALIŞMA KAMPI NASIL OLUYOR?

YGS GEOMETRİ konularını baştan sona, 2 günlük bir geometri ders kampında bitirerek, rakiplerinden FARKIN OLSUN ister misin? Eğitim seminerleri, günler ve aylar süren kurs programları veya geometri özel ders’ e göre daha hızlı ve ekonomik bir yol.

Ayrıca Günde 1 Konu Hızlandırılmış ders seminerleri sayesinde, üniversite ortamında 1 gün geçirmiş ve o üniversiteyi daha yakından tanımış olursun. Aylar süren ygs geometri kursu konularını, 2 gün gibi kısa bir sürede, 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, yoğunlaştırılmış bir şekilde, püf noktalarını, kısa yollarını, pratiklerini ve hafıza teknikleriyle anımsatılan yöntemlerini, etkili bir şekilde öğrenmiş olursun.

Bir bütün olan geometrite aylar süren değişik kurslarda, ilk konuyu görüyorsun, haftalar sonra sen ilk konuyu belki de unutmuş oluyorsun ve son konuya geldiğinde ilk konu ile bağlantı kurmakta zorlanabiliyorsun. Hızlandırılmış YGS GEOMETRİ Ders kampları sayesinde, konuları artarda görerek daha kolay birbiri ile ilişkilendiriyor, ilk konuyu unutmadan son konuyu da görerek daha iyi pekiştirmiş oluyorsun.

GEOMETRİ seminerinde çözülen bir çok özgün ygs geometri sorusu ve çıkmış ygs geometri sorusu ile 2 Günlük özel bir geometri programıyla, sen de rakiplerine FARK AT!

 

DENEMESİ BEDAVA 😉

YGS geometri kampının ne kadar faydası olduğunu, hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsin. Seansların 1. derslerine ücretsiz katılarak sana olan faydasını görebilir, memnun kalır ve devam etmek istersen kayıt olarak seminere katılabilir ve ders notlarını alabilirsin. Kurslarda aylar süren YGS geometri konuları Günde 1 Konu eğitim seminerleri sayesinde 2 günde hızlandırılmış olarak öğrenmiş oluyorsun.

Günde 1 Konu 5. yılında yüzlerce öğrenciye faydalı olmanın gururunu yaşıyor.

 

Merak Edilenler;

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN  0544 571 34 14 – 0212 571 34 14

1.Seans YGS Geometri Konuları:açılar, üçgende açılar, doğruda açı, özel üçgenler,açıortay , kenarortay

2.Seans YGS Geometri Konuları: Benzerlik, üçgende alan, çember, daire

3.Seans YGS Geometri Konuları:dörtgenler, çokgenler

4.Seans YGS Geometri Konuları:analitik geometri, vektörler, katı cicismler

Seminer Tarihi : 26-27 Ocak 2017 Çarşamba – Perşembe

Seminer Yeri : Kadir Has Üniversitesi (Unkapanı Kampüsü)

Adres:  Cibali Mh. Kadir Has Caddesi. Cibali,Fatih/İSTANBUL

Nasıl Gidilir : Unkapanı mevkiinde yer alır. Unkapanı köprüsü ile haliç köprüsünün arasında kalıyor. Unkapanı köprüsüne daha yakındır.  Unkapanı durağında duran bütün otobüslerle Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsüne 3-5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Okul önündeki İETT durağının adı Kadir Has Üniversitesi Durağı’dır

Üniversitenin Telefonu: (0212) 533 65 32

http://www.khas.edu.tr/

 

 

 

Günde1Konu eğitim seminerleri herhangi bir bildirime gerek duymaksızın türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

www.istanbulozelders.com katkılarıyla

 

 

HEMEN KAYDOL

Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et