S.S.S.

NEDEN HIZLANDIRILMIŞ TYT (eski YGS)-YKS (eski LYS) HAZIRLIK DERSLERİ?

Daha iyi bir gelecek planlayan herkes, iyi bir mesleğe sahip olmak, iyi bir üniversitede ve iyi bir bölümde okumak ister. Ama kontenjanlar sınırlı olduğundan dolayı, üniversiteye girmek için bir “ölçme-değerlendirme” yani “puana göre sıralama – geride kalanları eleme” sistemi ile karşılaşmaktayız. Bu ölçme değerlendirme sistemi ise; OÖBP (ortaöğretim başarı puanı), TYT (eski YGS) ve YKS (eski LYS) sonuçlarının hesaplanması ile belirleniyor.

Üniversiteye girişteki en önemli ve dikkate alınması gereken nokta ise; belirli bir puana göre değil, başarı sıralamasına göre bölümlere yerleştiriliyor olunmasıdır.

Yani her sene ortalama iki milyon insanın girdiği üniversiteye giriş sınavlarında, rakiplerini sıralamada geçemediysen, kaç puan aldığın veya kaç net yaptığın önemli değil! Herkesin yüksek netler yaptığı kolay bir sınavda, senin netlerin yüksek de olsa, rakiplerine FARK ATarak sıralamada öne geçemediysen, istediğin bölüme giremezsin!

Bu yarışta FARK ATmanın en önemli yollarından biri de, kısa sürede konuları öğrenerek devamlı tekrar yapman, aynı zamanda olabildiğince çok ve farklı soru tipi ile alternatif çözüm yollarını görmendir. Günde1Konu ders kamplarında bunların hepsini yaparak sınavda FARK ATmış olacaksın.

GÜNDE 1 KONU HIZLANDIRILMIŞ DERS SEMİNERİ NEDİR?

Günde1Konu; TYT (eski YGS) – YKS (eski LYS) – KPSS – TEOG – ALES – YÖS – DGS ve YDS’ye yönelik olarak hazırlanmış, hızlandırılmış eğitim semineridir ve ders kampı şeklinde üniversitelerin seminer salonlarında uygulanmaktadır.

09.00–13.00 saatleri arasında 5 dersten oluşan sabah seansı ve 14.00-18.00 saatleri arasında 5 dersten oluşan öğleden sonra seansı olmak üzere, günde 2 seans ve toplam 10 dersten oluşan faydalı bir kamp programıdır.

Sınavlara yönelik bu yoğunlaştırılmış programlar sayesinde, uzun veya zor konular, uzman öğretmenler tarafından 1-) önemli yerler gösterilerek 2-) püf noktalar öğretilerek 3-) hafıza teknikleri kullanılarak 4-) özgün ve daha önce sınavlarda çıkmış sorular çözülerek 5-) dikkat edilmesi gereken yerlere değinilerek, baştan sona anlatılır ve tekrar edilir.

Uzman ve profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış olan dokümanlar, öğrencilerin seminerdeki sunumu takip etmeleri için başlangıcında verilir. Sunum, tablet bilgisayar ve projeksiyon kullanılarak uzman öğretmen tarafından anlatılır.

Türkiye de profesyonel anlamada ilk olarak, en iyi vakıf üniversitelerinin katkılarıyla, her yönüyle zamanı en iyi şekilde ve verimli kullanma üzerine, alanında profesyonel ekiplerce düşünülüp uygulanmış bu seminerlerden, sınavlara hazırlanan herkesin muhakkak faydalanması gerekir.

Sen de Yarışı FARK ET ve Rakibine FARK AT ki; Sonuçta FARKIN OLSUN…

GÜNDE 1 KONU YAZ DERS ÇALIŞMA KAMPI NASIL OLUYOR?

Yaz döneminde, konuları baştan sona, ders kampında bitirerek, rakiplerinden FARKIN OLSUN ister misin? Eğitim seminerleri, günler ve aylar süren kurs programları veya özel ders’ e göre daha hızlı ve ekonomik bir yol.

Ayrıca Günde 1 Konu Hızlandırılmış ders seminerleri sayesinde, üniversite ortamında 1 gün geçirmiş ve o üniversiteyi daha yakından tanımış olursun. Aylar süren TYT (eski YGS) kursu konularını, kısa bir sürede, 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, yoğunlaştırılmış bir şekilde, püf noktalarını, kısa yollarını, pratiklerini ve hafıza teknikleriyle anımsatılan yöntemlerini, etkili bir şekilde öğrenmiş olursun.

Bir bütün olan derste, aylar süren değişik kurslarda, ilk konuyu görüyorsun, haftalar sonra sen ilk konuyu belki de unutmuş oluyorsun ve son konuya geldiğinde ilk konu ile bağlantı kurmakta zorlanabiliyorsun. Hızlandırılmış Ders kampları sayesinde, konuları artarda görerek daha kolay birbiri ile ilişkilendiriyor, ilk konuyu unutmadan son konuyu da görerek daha iyi pekiştirmiş oluyorsun.

Seminerinde çözülen birçok özgün soru ve sınavlarda çıkmış soru ile özel bir programla, sen de rakiplerine FARK AT!

DENEMESİ BEDAVA 😉

Ders kamplarının ne kadar faydası olduğunu, hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsin. Seansların 1. derslerine ücretsiz katılarak sana olan faydasını görebilir, memnun kalır ve devam etmek istersen kayıt olarak seminere katılabilir ve ders notlarını alabilirsin. Kurslarda aylar süren konuları Günde 1 Konu eğitim seminerleri sayesinde hızlandırılmış olarak öğrenmiş oluyorsun.

Günde 1 Konu 5. yılında yüzlerce öğrenciye faydalı olmanın gururunu yaşıyor.

HIZLANDIRILMIŞ DERS SEMİNERLERİNİN FAYDASI OLUYOR MU?

Kesinlikle EVET.

– Konuları biliyorsan güzel ve hızlı bir konu tekrarı yapmış oluyorsun. Ayrıca farklı soruların çözümleri ile bilmediğin yeni yöntemleri de öğrenebiliyorsun.

– Eksiklerin var ama konularını biraz biliyorsan, eksiklerini giderebiliyor, bildiğin konuları pekiştiriyor, daha iyi bir seviyeye yükseliyorsun.

– Konuları hiç bilmiyorsan, seminere katılıp dinlediğin takdirde, anlatılan konuları öğrenmiş, birçok “basit ve orta seviyedeki” soruyu çözebiliyorsun. Ve bir sonraki göreceğin derslerden önce çok iyi bir temel almış oluyorsun.

– Üniversiteye girmek isteyen bir öğrencinin, üniversite öğrencisi gibi, üniversitede 1 gün geçirmesinin de ayrı bir motive edici etkisi oluyor.

– 5 Özel derste ortalama 600 TL ödeyerek öğreneceğini, 1 seansta, verilen doküman dâhil 40 TL den başlayan ekonomik fiyatlarla ve hızlandırılmış şekilde öğreniyorsun.

– Kurslarda 1-2 Ayda göreceğin konuları 1 Günde görerek zamandan kazanmış ve bol tekrar edebilme imkânın oluyor.

– KPSS, ALES, DGS matematik soruları ve konuları ile TYT (eski YGS) sınavındaki konu ve sorular oldukça benzer olduğu için KPSS, ALES ve DGS sınavlarına girecek öğrenciler de TYT (eski YGS) programdan faydalanabilirler.

– Her seans öncesi özel hazırlanmış dokümanlar alıyorsun,

– Dışardan gördüğün üniversiteleri daha yakından tanımış oluyorsun,

– Girmek istediği bölüm hakkında üniversitedeki uzmanlara sorularını sorabiliyor, bilgi alabiliyorsun,

– Sınavlara hazırlık yolunda dolu dolu, faydalı 1 gün geçirmiş oluyorsun,

– 1 Seminerlerde görüp öğrendiklerinle fazladan 1 soru bile çözsen, sıralamada 1000’lerce kişinin önüne geçmiş oluyorsun.

Hızlı kitap okuyanların, yavaş kitap okuyanlara göre okuduklarını daha iyi anladığını biliyor muydun? Neden mi? Çünkü hızlı kitap okurken konsantrasyon daha yüksektir ve daha iyi odaklanarak dağılmamış olursun. Videoları da daha hızlı izlersen, konsantrasyonunun daha çok arttığını, beyninin daha yoğun çalıştığını ve başka yerlere dağılmadığını göreceksin. Tek yapman gereken istemek ve beynine güvenmek ve günde1konu seminerlerine katılarak FARK ATmak.

HIZLANDIRILMIŞ DERS SEMİNERLERİ KİMLER TARAFINDAN VE NASIL ANLATILIYOR?

HIZLANDIRILMIŞ Ders kampı Seminerlerinde TYT (eski YGS) Konuları, Gün boyunca, 09.00’da başlayıp 18.00’a kadar, alanında uzman ve İstanbul’un en seçkin özel öğretmenleri tarafından anlatılıyor. ( Özel ders için evlere özel öğretmen ayarlayan özel ders organizasyonu; İstanbul özel ders’ in katkılarıyla www.istanbulozelders.com)

TYT (eski YGS) seminerleri öğretmenin elindeki tablet bilgisayarda, önceden hazırlanmış sunumlar şeklinde; konu anlatımıyla, örneklerle, püf noktalarla, farklı sorularla, çıkmış sorularla, formüllerle, hafıza tekniği kullanılan yerlerle hazır oluyor.

Öğretmen elindeki tablet bilgisayarının üzerinde sunumunu yaparken, bir yandan da tablet üzerinde yaptığı bu çözümler projeksiyon ile perdeye yansıyor. Bu esnada seminer öncesinde öğrencilere dağıtılmış olan ders dokümanlarından dersi takip ediyor ve ders notları elinde hazır olduğu için, soruyu yazmak veya konuyu deftere geçirmekle uğraşmıyorsun. Tek yapman gereken öğretmenin anlattığı püf noktaları, hafıza tekniklerini, çözümleri, gidiş yollarını dinlemek, perdeye yansıtılan sunumu izlemek ve dağıtılan dokümanların üzerinde çözümleri işaretlemek.

HIZLANDIRILMIŞ DERS SEMİNERLERİ NERELERDE ANLATILIYOR?

TYT (eski YGS) – YKS (eski LYS) – KPSS – ALES – DGS Ders seminerleri Türkiye’nin en seçkin vakıf üniversitelerinin seminer salonlarında ve amfilerinde anlatıyoruz. Böylece farklı üniversitelerde 1 gün geçirerek o üniversiteyi daha yakından tanıma imkânın oluyor. Üniversite hayatını şimdiden görmüş olman da sana ayrı bir motivasyon katıyor. Ayrıca üniversitedeki uzmanlar seans aralarında öğrencilerin sorularını cevaplıyor ve üniversitenin özellikleri, bölümleri, geleceğin meslekleri ile birlikte burs imkânları gibi çeşitli konularda seni bilgilendiriyor.

Seminer verdiğimiz vakıf üniversiteleri: Kadir Has Üniversitesi (Unkapanı Kampüsü), Bahçeşehir Üniversitesi (Beşiktaş Kampüsü), Kültür Üniversitesi (Yenibosna Kampüsü), Bilgi Üniversitesi (Santral Kampüsü), Nişantaşı Üniversitesi (Sadabat Kampüsü), İstanbul Ticaret Üniversitesi (Sütlüce Kampüsü), AREL Üniversitesi (Sefaköy Kampüsü), Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Cevizlibağ Kampüsü), Gelişim Üniversitesi (Avcılar Kampüsü)

TEOG Ders kampı seminerleri Türkiye’nin en seçkin liselerinin seminer salonlarında anlatılmaktadır.

NASIL KAYIT OLUNUR? ÖDEME NASIL YAPILIR?

İstediğin seminerleri seçerek, çeşitli yollardan kayıt olabilirsin;

1-) Seminer günü, seminerin olduğu üniversitede ödeme yaparak kayıt olabilirsin.

2-) Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeme yaparak kayıt olabilirsin.

İstanbul Cad. Kırmızı Şebboy S. No7 Bakırköy – 0544 571 34 14 – 0212 571 34 14

3-) Web sitemiz ’den kredi kartı ile ödeme yaparak kayıt olabilirsin. (9 taksite kadar ödeme imkânı mevcut)

4-) Bankaya havale/eft yoluyla ödeme yaparak kayıt olabilirsin. Ödemeyi yaptıktan sonra sitedeki ödeme bildir formunu doldurmanız veya telefon açarak ödemeni bildirmen gerekmektedir.

EFT ve Havale için hesap bilgileri:

Hesap Adı: EMRE İPEK İSTANBUL ÖZEL DERS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Banka–Şube: Kuveyt Türk – BAKIRKÖY(6) HESAP NO: 93758331-1

IBAN: TR190020500009375833100001

5-) Sana en yakın seminer kayıt noktamızdan kayıt olabilirsin.

En yakın kayıt noktamızı görmek için TIKLA

SORU ÇÖZÜMÜ YAPILIYOR MU?

Derslerde özel konu anlatımlarının içinde örnek sorular çözülüyor, ardından konuyla ilgili sorular çözülüyor, seansın son dersinde ise çıkmış ve özel sorularla genel tekrar yapılıyor. Konu kavratıcı ve çıkmış sorularla bol miktarda farklı tipte soru görmüş ve konuyu daha iyi kavramış oluyorsun.

EKSTRA FIRSATLAR VAR MI?

– Bir hızlandırılmış ders seminerine girdiysen, aynı seminerin tekrarı olduğu takdirde, tekrarına kendi dokümanın ile sadece 10 TL ödeyerek katılabilirsin. (10 TL daha ödeyerek yeni doküman da alabilirsin )

– Günde1konu’nun Facebook, İnstagram, Twitter, Snapchat, Google+ sayfalarında, sayfamızı takip eder,  herhangi bir fotoğrafı beğenir, #YGS2017 hashtagi ile 5 arkadaşını etiketlersen sadece 10 TL ödeyerek 1 seansa katılma hakkı kazanıyorsun. Toplamda 5 kere indirimli seminere katılma hakkı kazanabilirsin.

– 200 TL değerindeki online hafıza teknikleriyle edebiyat seminerlerine indirimli sahip olabilirsin. Tek seferde her aldığın günde1konu seansı için, Online Edebiyat Seminerlerinde 10 TL indirimli kazanıyorsun.

Örneğin 15 seans Günde1Konu seminerine kayıt oldun, Online Hafıza Teknikleriyle Edebiyat seminerlerinde 15 x 10 TL = 150 TL indirim kazanmış oluyorsun. Yani Online Hafıza Teknikleriyle Edebiyat Seminerine 200 TL yerine 150 TL indirimli olarak 50 TL’ye sahip olabiliyorsun.

Örneğin 2 seans Günde1Konu seminerine kayıt oldun, Online Hafıza Teknikleriyle Edebiyat seminerlerinde 2 x 10 TL = 20 TL indirim kazanmış oluyorsun. Yani Online Hafıza Teknikleriyle Edebiyat Seminerine 200 TL yerine 20 TL indirimli olarak 180 TL’ye sahip olabiliyorsun.

– Sosyal medyada zaman zaman paylaştığımız çekilişleri ve yarışmaları da takip edebilirsin.

– Tek seferde 9 seans ve üzerinde seminere kayıt olduğun takdirde, seans başına 60 TL yerine 40 TL den kayıt olabiliyorsun.

– Web sitemizden 9 taksitle kayıt olma imkânın mevcut.

GÜNDE 1 KONU EĞİTİM SEMİNERLERİNİN ÜCRETİ NE KADAR?

Seans ücretleri, aldığınız seans sayısına göre 40 TL ile 60 TL arasında değişmektedir.

Ne kadar çok seans alırsanız, seans başına o kadar düşük ücret ödersin

Aşağıda seans sayısına göre ücret tablosunu inceleyebilirsin

Seans Sayısı Bir Seans Ücreti Toplam Kazancınız
1 60 TL 60 TL 0 TL
2 57,50 TL 115 TL 5 TL
3 55 TL 165 TL 15 TL
4 52,50 TL 210 TL 30 TL
5 50 TL 250 TL 50 TL
6 47,50 TL 285 TL 75 TL
7 45 TL 315 TL 105 TL
8 42,50 TL 340 TL 140 TL
9 40 TL 360 TL 180 TL
10 40 TL 400 TL 200 TL

Tek seferde 9 seans ve üzeri alımlarda her seans 40 TL ‘den hesaplanır.

GÜNLÜK SEMİNER DERS PROGRAMI NASIL?

Giriş Saati Çıkış Saati Bölüm Süresi Bölüm Mola
09,00 09,40 40 dk 1.Ders 10 dk
09,50 10,40 50 dk 2.Ders 10 dk
10,50 11,40 50 dk 3.Ders 5 dk
11,45 12,25 40 dk 4. Ders 5 dk
12,30 13,00 30 dk 5.Ders Seans Sonu
13,00 14,00 60 dk Öğle Molası 60 dk
14,00 14,40 40 dk 1.Ders 10 dk
14,50 15,40 50 dk 2.Ders 10 dk
15,50 16,40 50 dk 3.Ders 5 dk
16,45 17,25 40 dk 4.Ders 5 dk
17,30 18,00 30 dk 5.Ders Seans Sonu

KONTENJAN SINIRI VAR MI?

Evet kontenjanlar sınırlıdır. Üniversitenin seminer salonuna göre kontenjanlar değişmektedir.

GÜNDE 1 KONU EĞİTİM SEMİNERLERİNE KİMLER KATILABİLİR?

– Öğrenmek isteyen, FARK Atmak isteyen herkes istediği kadar seminerlerimize katılabilir.

Özellikle;

– 12. Sınıfta olup, bu sene üniversite giriş sınavlarına hazırlananlar,

– Liseden mezun olup, istediği üniversiteye giremediği için, tekrar hazırlananlar,

– 11. Sınıfta okuyup, seneye sınava gireceği için şimdiden hazırlanarak rakiplerinin önüne geçmek isteyenler

– Bir üniversitede okuyup, okuduğu bölümünü veya üniversitesini değiştirmek için tekrar sınava hazırlananlar,

– Üniversiteden mezun olup, tekrar istediği bir bölüm okumak isteyenler,

– Vakti kısıtlı olup, kısa sürede seminerlerde anlatılanları öğrenmek isteyenler,

– Anlatılan konularla genel kültürünü arttırmak isteyen herkes,

Bu Seminerlerden faydalanabilir.

GÜNDE 1 KONU EĞİTİM SEMİNERLERİNİN TARİHLERİNDEN NASIL HABERDAR OLABİLİRİM?

– Sitemiz üzerinden yapılan duyurularla ve iletişim formundan cep bilgilerini girdiğin takdirde sms ile haberdar olabilirsin.

– İnternet sitemizdeki takvimimizden veya sosyal medyada aşağıdaki adreslerden de Günde1Konu Seminerlerini takip edebilirsin.

İnstagram.com/gunde1konu    facebook.com/gunde1konu    twitter.com/gunde1konu

* Seminer girişinde ödeme yapabilir miyim?

– Evet girişte nakit ödeme yapabilirsiniz veya girişte internete bağlanarak web sitemiz üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

* İptal etmek istediğimde geri iade oluyor mu?

– Seminere 48 saat kalaya kadar iptal ettirebilir veya hakkınızı başka bir seminere aktarabilirsiniz. İptallerde toplu almanızdan doğan indirimlerde iptal edilmiş olur. Kredi kartı iadeleri 45 gün sonra, nakit iadeleri 15 gün sonra yapılır.

SEMİNER KURALLARI NELERDİR?

Günde1Konu Eğitim Seminerlerine katılanların verim elde edebilmesi için bazı kurallar uygulanır;

– Seminerlere girişler kimlikle yapılmaktadır. Katılımcıların kimlik, paso veya öğrenci kartları yanlarında olmalıdır.
– Seminer esnasında cep telefonuyla konuşulmaz,
– Seminerin düzeni bozulmaz.

– Derse gecikenler başlangıçtan 10 dk. sonra toplu olarak görevli tarafından içeri alınırlar,

– Seans başladıktan sonra o seans için iptal yapılamamaktadır.

– Seansa kayıt olduktan sonra, o seans öncesinde başka bir seansla değişiklik yapılabilir.

SEMİNERİN OLDUĞU ÜNİVERSİTELERE NASIL ULAŞIM SAĞLAYABİLİRİM? SERVİS VAR MI?

Bazı üniversitelerin ücretsiz servis imkânları mevcut. Ulaşım ve servis bilgileri için tıkla.

YEMEK YENİLEBİLECEK YERLER VAR MI?

Üniversitelerin kantinlerinde, yemekhanelerinde, içindeki kafelerde veya çevredeki yemek yenilebilecek yerlerde katılımcılar kendi imkânlarıyla yemek yiyebilirler.

GÜNDE KAÇ SORU ÇÖZÜLÜYOR?

– Çözülen soru sayısı seminerin içeriğine göre değişmektedir. Gün içerisinde yaklaşık 200 soru çözülmektedir

– Express soru çözümü – genel tekrar seminerlerinde ise çözülen soru sayısı 300’ü bulmaktadır

HANGİ SEMİNERLER VERİLİYOR?

Hızlandırılmış Dersler Sayfamızı Tıklayarak Verilen Tüm Seminerleri Görebilirsiniz

Günde1Konu eğitim seminerleri herhangi bir bildirime gerek duymaksızın türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

www.istanbulozelders.com katkılarıyla

HEMEN KAYDOL

Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et Ziyaret Et